Gizlilik İlkeleri

GİZLİLİK POLİTİKASI

1)     Gizlilik ve Güvenlik koşullarımız Mesafeli Satış Sözleşmesi 11. Madde esas alınarak düzenlenmiştir.

2)     Alıcı tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacıyla satıcıya aktardığı bilgiler, satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.

3)     İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerinin (Ad-Soyad-Adres ve Telefon gibi) saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Satıcı bu bilgileri sadece idari/yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir.

4)     Ödemeler güvenli bir şekilde ve İYZİCO üzerinden alınır. Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz. Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

5)     Ödemeleriniz sırasında maksimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada “3D Secure” sistemleri kullanıyoruz. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL tabanlı olarak gerçekleştirilmektedir.

6)     Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca satıcı tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir.

7)     Site üzerinden verilen siparişe ait ödemenin gerçekleşmesi durumunda ALICI ve SATICI işbu koşulları kabul etmiş sayılacaktır.